Náš volný čas = králíci a holubi (nejen)

1. schůze 2012

23.01.2012 20:57

Proběhla dne 21/1 2012 v tradičních prostorách. Omluveni - Chorvá, Bartoš. Přítel Sýkora z důvodu velmi špatného zraku ukončil chov ČV i členství v ČSCH. Je nás tedy opět o jednoho méně. 

Diskuze o tom, že klasické podzimní výstavy už asi nebudeme zvládat pořádat. Návrh přítele Luckého rozšířit jarní expozici při Dni Ladné na výstavu. Jelikož drůbež v ZO nikdo nechová, tak bez drůbeže, případně holuby jen jako jednotlivce (podobné klece jako králičí, tedy nižší náročnost stavby než voliéry i úklid snazší). Je to i výhodnější pro naši propagaci, do parku na Den Ladné dojde většina obyvatel, kdežto na samotnou výstavu skoro nikdo. Práce by se přidalo jen o něco málo víc (se stavbou / bouráním těch pár klecí navíc a pozvání jednoho, dvou posuzovatelů). Tento návrh jsme přijali pozitivně, případnou realizaci vidíme ale až pro květen 2013. 

Stolní ocenění - omluvil jsem se za absenci inzerátů v Chovateli. Něco málo jsem opožděně dal na internet. Věřím, že stabilní účastníci se zúčastníci i přes tento malý negativní šum. 

Jindra Gajdoš zmínil stav v ZO Břeclav. Mluvil s panem Hasmanem, který projevil zájem o přestup do naší ZO. Na to jsem reagoval, že ZO Břeclav nesplnila podmínky ohledně objednávek členských známek a s nejvyšší pravděpodobností zanikne. Tedy je dost možné, že nám přibude více členů. 

Zasedání OV se posunulo na 12/2 do V. Pavlovic od 10hod. 

Následná většina diskuze byla - mé poznatky z VH coby delegáta (budou v okresním zpravodaji), ze zasedání OV (info z krajských aktivů - taktéž součást IZ), info okolo okresní výstavy, CVMK, krajské výstavy (vše v IZ). A pokračovalo se tím jak se nám daří v chovech. Jelikož se pan Bartoš neúčastnil, převzal jsem pro něj kroužky na holuby 2012.

 

Vyhledávání

Kontakt

Adam HELLINGER

Anketa

Chtěli byste se stát členy některé ZO ČSCH?

Ano (50)
81%

Ne (8)
13%

Nevím (4)
6%

Celkový počet hlasů: 62